Взуття для трекінгу та туризму

Трекінг ― спорт, який привертає все більше людей. Займатися трекінгом стало модно, а значить, саме час виробникам екіпіровки для пішого туризму (саме так у перекладі з англійської звучить «to trek») запустити в продаж елементи екіпіровки.

Враховуючи, що трекінг ― спорт з розряду екстремальних, то найголовнішою в екіпіровці стане взуття для трекінгу, що дозволяє відчувати себе на будь-яких маршрутах комфортно та безпечно.

Що являє собою туристична взуття?

Найважливіше умова для трекінгового взуття ― надійність. Важливо щоб черевики для трекінгу були непромокальними, термостійкими, зручними. Підбирати трекінгові черевики grisport, слід виходити зі складності передбачуваного маршруту. Професійні гірські черевики з підошвою вібрам, для туристичних походів на висоті понад 8000 метрів з температурою до мінус сорока ― підвести не має. А є ще і нижній трекінг ― походи по пересіченій місцевості і до гір і інші варіанти піших подорожей, де обов'язково знадобиться якісна взуття для треккинга перевірених брендів.

Отже, ще раз про головні складові якісного трекінгового взуття. Черевики для піших походів незалежно від складності обраного маршруту повинні бути:

  • легкими;
  • комфортними;
  • з хорошою фіксацією;
  • з міцною підошвою;
  • непромокальними;
  • термостійкими.

У нашому інтернет магазині ви зможете підібрати туристичні черевики для будь-якого типу трекінгу, що відповідають перерахованим вище вимогам. Доставка здійснюється по всій Україні, а ціни на черевики у нас найприємніші і доступні!

Черевики для трекінгу ― вибираємо модель по маршруту

Якщо попереду подорож в сухі і жаркі райони, то оптимальний варіант ― це трекінгові кросівки. Від звичайних бігових їх відрізняє товста підошва, що здатна забезпечити надійне зчеплення з поверхнею. Кросівки мають жорстку конструкцію, зносостійкі боки і шкарпетки.

У високогірні подорожі краще всього підбирати черевики для трекінгу з максимально стійкою на скельних рельєфах підошвою в міру високі і непромокальні. Для тривалих подорожей по сніжних стежках підійдуть черевики для трекінгу з шкірозамінника або шкіри. Для самих тривалих походів ідеальний варіант ― трекінгові черевики з матеріалу gore-tex, що запобігає намоканню взуття.

Для високогірних треккингов потрібно буде купити високогірні черевики. Без них вирушати в подорож вкрай не рекомендується.

В нашому магазині представлена в широкому асортименті взуття для туризму. Київ не диктує нам ціни, ми їх встановлюємо самі і підтримуємо на комфортному для клієнтів рівні.