Взуття для полювання та походів у гори

Гірський похід, так само, як і полювання будуть успішними настільки, наскільки правильно мандрівник або мисливець зможуть підібрати екіпірування. Так чи інакше, але в обох випадках значення варто приділити взуттю. У нашому магазині ви зможете вибрати перевірене взуття для полювання та якісне взуття для походів в гори по самим приємним у Києві цінами. Чи варто говорити про те, що черевики для полювання, так само, як і взуття для гірського туризму суттєво відрізняються від звичайного взуття? Для мисливця чоботи для полювання ― найважливіший інструмент.

Для мандрівника взуття для гірського туризму ― це його безпека. В обох випадках важливо, щоб взуття крім надійності та практичності було ще й комфортним: під час холоду захищало від морозу, в дощ від вологи, не натирало та не напружувало суглоби і м'язи.

Де купити взуття для зимового полювання та для гірських походів?

Саме головне: абсолютно неприпустимо купувати взуття для мисливців або ж гірські черевики низької якісті у сумнівних постачальників або на ринку. Таке взуття для полювання та мисливства має лише назву спеціалізації. Насправді після перших десяти кілометрів, після першого ж дощу воно просто розвалиться на частини, підведе в самий невідповідний момент. Не можна, як би того не хотілося, економити в туристичних походах в горах, на полюванні (особливо влітку) або риболовлі використовуючи дешеві черевики з синтетики або шкірозамінника.

Де можна купити якісне взуття для полювання взимку, для рибалки та походів в гори? Відповідь проста ― в інтернет магазині. Ми пропонуємо спеціалізоване взуття, що гарантовано впорається з покладеними на неї функціями та встоїть перед найважчими випробуваннями на полюванні, рибалці і навіть у горах.

Яке взуття для полювання та зимової риболовлі обрати?

Похідне взуття для чоловіків виготовлюється з урахуванням особливостей їх ступні. Існують різні моделі взуття для туризму, полювання та риболовлі, кожна з яких підходить для того або іншого маршруту та часу року.

Туристичні кросівки ― користуються попитом, але не підходять для зимових походів. Відмінність таких кросівок від звичайних ― товста підошва, яка оберігає ступню під час походів по важкопрохідних ділянках.

Туристичні черевики ― також називають «трекінговими», що вважається максимально підходящим варіантом для полювання та походів. Вони мають цілий ряд переваг:

  • стійкі до вологи, довго не промокають під снігом і дощем;
  • підошва амортизуюча, зменшує навантаження на стопу;
  • мають високу гомілку;
  • надійно обхоплюють щиколотку, не допускаючи травм.

В комплекті до спеціалізованого взуття рекомендується купувати туристичні шкарпетки.